/Files/images/обложка.jpg

Назва проекту «Передай меседж доброти» (використовуй соціальні мережі для добрих справ).

Мета проекту: Формування активної громадянської позиції, милосердя, толерантності, співчуття, стимулювати інтерес молодого покоління до вирішення актуальних проблем суспільства.

Завдання проекту:

- набуття досвіду соціально активної діяльності;

- формування активної життєвої позиції;

- оволодіння практичними навичками і вміннями соціальної діяльності;

- залучення уваги підлітків до існуючих навколо соціальних проблем;

- формування певної стратегії поведінки у віртуальній реальності

Девіз проекту:

«Що б ви не робили, кількість добра в світі має збільшуватися»

Актуальність проекту:
Актуальність проекту обумовлена реаліями сучасності. Як важливо в сучасному світі, столітті прогресивних технологій, коли комп'ютер замінює людині живих співрозмовників, зупинитися на мить і замислитися про тих, хто і що нас оточує. Часом нам не вистачає громадянськості, моральних якостей: доброти, співчуття, діяльної допомоги і підтримки тих, хто сьогодні відірваний своїми рідними і близькими, опинився у важкій життєвій ситуації і, можливо, втратив віру в суспільство.
Доброта – це важлива якість людини, особливо в наш час електроніки та егоїзму. Творити добро може кожен, не залежно від віку, умов існування, релігійних вподобань. Добро – це та універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним, це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися і повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».
На сьогодні як ніколи актуальним та надзвичайно важливим є проявдоброти та милосердя по відношенню до ближнього, до тварин, рослин, природи. Тому від народження і на протязі всього життя ми повинні постійно вдосконалювати, формувати якості дружелюбності, вдячності, розуміння, поваги, чесності, справедливості.
Але що потрібно зробити для того, щоб ці згадані добрі звички і традиції, оте всенародне милосердя, що здавна було властиве нашому народові, зберегти навіки? Напевно,потрібнобільше діяти та чинити хороші та добрі справи.
І в зв'язку з цим, було створено соціальний проект «Передай меседж доброти». Даний проект є добровільним. Наш проект створює умови для прояву кращих людських якостей.

Очікувані результати проекту:

• Виховання загальнолюдських цінностей,
• формування активної громадянської позиції, почуття милосердя, співчуття, участі, доброти,
• Організація ефективної і доцільної діяльності, в основу якої будуть покладені моральні цінності.

Строки реалізації: 2019 рік

Тип проекту: соціальний

Учасники проекту: учні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 Харківської міської ради Харківської області

Партнери проекту: вчителі та батьки

Автори проекту: учениці 8-А класу ХСШ № 29 Івченко Маргарита та Непийвода Єлізавета

Етапи роботи над проектом:

І Організаційний (грудень, 2019)

1.1. Створення творчої групи для розробки «меседжів доброти»;

1.2. Інформування школярів, батьків про проект, визначення теми, мети, складання плану роботи, розподіл обов’язків, узгодження діяльності учасників проекту.

ІІ Реалізація проекту (січень - вересень, 2019)

2.1. Створення та обговорення варіантів «меседжів добра»;

2.2. Розміщення «#Меседж доброти» на сторінці соцмережі «Фейсбук»;

2.3. Інформування про проект

ІІІ Моніторинг успішності реалізації проекту (жовтень, 2019)

ІV Підсумковий (13 листопада 2019)

– Проведення флешмоба «Твори добро!»

/Files/images/ХСШ 29 (меседжи доброти)1.jpg

/Files/images/ХСШ 29 (меседжи доброти)2.jpg