Загальноосвітня середня школа №29 м. Харкова

- 1980 - 1998 Кравченко Людмила Іванівна;

- 1998 - 2000 роки Розмаїнський Микола Федорович;

- 2000 - 2002 роки - Ушаков Володимир Миколайович;

- 2002 - до теперішнього часу - Фомичова Олена Леонтіївна.

Завдяки діяльності директора школи Дроботько Валентині Іванівні у 1976 році школа набула статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови.

За спогадами Кравченко Л.І., відмінника освіти:

- Головним завданням для мене було продовження і розвиток традицій школи. Хотілося зробити так, щоб у школи було своє "обличчя", яке б відрізняло її від інших шкіл і по якому б всі могли дізнатися учня або випускника 29-ої. Завдяки високому професіоналізму педагогів, творчій атмосфері в колективі, самовідданій роботі завучів - Походенко Л. І. і Смоленко Л.Я., Ровної А.І., Котеневої В.Н., Зубцової Т.Б. Школа міцно зайняла високорейтингову позицію серед шкіл Шевченківського (Дзержинського) району і міста Харкова. Її візитною карткою стала поглиблена підготовка учнів по англійській мові. На кафедрі англійської мови у той час трудилися чудові педагоги, справжні майстри своєї справи Васильева Н.О., Сидорова Н.В., Мірошніченко Н.А., Гундзя І.А., Томаєва В.І. та інші. Учні нашої школи перемагали не тільки в районних і обласних олімпіадах, але і в міжнародних конкурсах, їздили на стажування в США, Англію, Швецію і Німеччину. Не випадково сюди прагнули потрапити діти зі всіх районів міста. Головне, що всі ці роки мене оточували в школі прекрасні люди - мої колеги, на мій погляд, одні з кращих тоді педагогів в районі і місті. Це - не тільки професіонали високого класу, але і справжні трудівники, для яких школа - і будинок, і сім'я, і робота. Я пам'ятаю і люблю всіх своїх колег, вдячна їм за співпрацю і підтримку всі ці роки. Здоров'я, добра, успіхів вам, дорогі колеги!

Влітку 2023 року заклад було перейменовано в комунальний заклад "Харківський ліцей №29 Харківської міської ради"