Основні напрямки роботи школи:

1. Створити належні безпечні умови для здійснення навчально-виховного процесу.
  2. З метою пропаганди здорового способу життя та формування культури здоров’я продовжити реалізацію моделі школи сприяння здоров’ю згідно перспективного плану розвитку районної мережі шкіл сприянню здоров’ю.
  3. Створити в усіх класних кімнатах куточки з профілактики дитячого травматизму.
  4. Активізувати роботу класних керівників щодо соціального захисту дітей. Оновити базу даних про дітей пільгових категорій.
  5. Підвищити рівень особистої відповідальності кожного вчителя за результати навчально-виховного процесу в класі, школі. Ввести систему творчих звітів учителів на педагогічних радах, засіданнях предметно-методичних кафедр, нарадах при директорі.
  6. Продовжити системну роботу щодо підготовки учнів до ЗНО.
  7. Створити консультаційні пункти для учнів і батьків з питань профорієнтації.