Їдальня закладу працює щодня з 08.00 до 15.00 (за умови очного навчання).

Облік обідів, якість приготування, організація споживання їжі ретельно контролюється адміністрацією школи та медперсоналом.
У нашій їдальні виконуються всі санітарно–епідеміологічні вимоги до організації живлення дітей, що навчаються в закладі. Всі приміщення укомплектовані необхідним устаткуванням.
За час роботи в закладі не було жодного випадку захворювання кишковою інфекцією з вини їдальні. Перед входом у приміщення їдальні для миття рук організовано спеціальне місце, обладнане рукомийниками.
У меню школярів систематично включаються страви з м'яса, риби, молока. Проводиться анкетування батьків. Результати опитів і пропозиції виносяться для обговорення на батьківських зборах і з обслуговуючим персоналом їдальні.
Класними керівниками проводиться позакласна виховна робота з учнями по вихованню культури харчування і відповідальності за своє здоров'я.