ПЕРЕЛІК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ , ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 5Закону України «Про охорону дитинства»):

1. Діти сироти.

2.Діти, позбавлені батьківського піклування.

3.Учні 1-4 класів з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

4.Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:

Діти, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до Указу Президента від 17.03.1998 №197/98 «Про деякі заходи щодо державної підтримки сімей з неповнолітніми дітьми працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків»:

діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків (забезпечуються одноразовим безкоштовним харчуванням (в разі необхідності).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції, визначеної законом, можуть забезпечувати організацію безкоштовного харчування інших категорій.

У 2020 році відповідно до рішень виконавчого комітету Харківської міської ради від 11.12.2019 №041 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Харкова у 2020 році»:

- учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста комунальної форми власності (сніданок);

- учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста комунальної форми власності (додаткове харчування молоком);

- учнів 5-11 класів з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

- діти учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у закладах загальної середньої освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Всі документи є рекомендованими, можливе внесення своїх доповнень та змін