Правила поведінки для учнів під час проведення дистанційного уроку

1. Дистанційний урок - це час для навчання.

2. Гарний і позитивний настрій на уроці обов`язковий. Пам`ятайте,щоб знання були ефективні, все залежить від вашого налаштування на урок.

3. Не запізнюйся на урок. Приєднуйся до уроку за 5-10 хв. до його початку за посиланням, яке буде викладене у групі.

4. Заходити тільки під своїм прізвищем та ім'ям. (Всіх незнайомців рекомендовано залишати за «дверима» конференції)

5. Привітайся з однокласниками та учителем - увімкни камеру, приєднуючись до уроку.

6. Як тільки починається урок, мікрофон вимикайте і не вмикайте, поки вчитель не попросить.

7. Якщо вчитель просить відповісти конкретного учня, то включи мікрофон і дай відповідь.

8. Якщо під час уроку у вас є будь-які питання, які стосуються теми уроку, їх можна написати в чаті відеоуроку. Вчитель, як тільки помітить повідомлення, відразу прокоментує його.

9. Дотримуйся академічної доброчесності: самостійно виконане завдання принесе тобі більше користі.

10. Слухайте уважно вчителя і відповіді своїх однокласників так, ніби це звичайний урок в школі, де всі бачать, чим ви зайняті на уроці.

11. Малювати на екрані без прохання вчителя заборонено. Це відволікає вас, однокласників і вчителя.

12. Вчасно виконуй завдання.

13. Роботи, виконані пізніше зазначеного часу без поважної причини, вважаються такими, що невиконані.

Правила техніки безпеки під час дистанційного навчання

/Files/images/pedorg/dlya-molodshyx-klasiv-bzhd.png.pagespeed.ce.SHZ_TZNkT3.jpg