Про проведення освітньої акції «Єдність сердець – сила родини»

Щиро дякуємо за незмінну активність, натхнення та добрі серця! Щомісяця ви підтримуєте ініціативи, що формують силу нашої спільноти: волонтерські проєкти, освітні марафони, творчі акції. Саме завдяки вам ми в складний для країни час демонструємо приклад єдності, взаємодопомоги та любові до рідного міста й України. Ваша згуртованість, тепла родинна підтримка, щире прагнення допомагати та розвивати наших дітей наповнюють кожну акцію глибоким змістом і світлом.

Запрошуємо учнів 1–11 класів, вихованців закладів дошкільної та позашкільних закладів, педагогів і батьків долучитися до освітньої акції «Єдність сердець – сила родини», яка триватиме від 1 по 23 травня 2025 року з нагоди Міжнародного дня сім’ї, Дня вишиванки та Дня Європи в Україні.

Цьогорічним символом акції є вишиванка — оберіг нашої ідентичності, дзеркало традицій, код родинної пам’яті, знак єдності поколінь. Усі фото- чи відеороботи обов’язково мають містити вишиванку — як елемент одягу учасника або як виріб, створений власноруч із її зображенням (брелока, листівки тощо).

Номінації та умови участі:

1) «Традиції, які нас єднають». Учасники діляться відео або серією фото про традиції своєї родини, які передаються з покоління в покоління. Головне — атмосфера єдності та тепла.

2) «Єдність у різноманітності». Якщо родина має інтернаціональне коріння, просимо розповісти у відео, як гармонійно поєднуються різні культури, мови, свята з українськими традиціями.

3) «Сила родини в єдності». Відео або фото, що показує підтримку між членами родини у складні часи.

4) «Сімейний внесок у велике діло». Відео або фото про участь родини в колективних ініціативах освітнього закладу. Акцент — на родинну залученість.

5) «День вишиванки в рідному Харкові». Роботи в цій номінації приймаються лише 15 травня. Учасник надсилає коротке відео або фото святкування Дня вишиванки вдома /у рідному місті у 2025 році. Вишиванка — головний елемент.

6) «Родина-волонтер: від серця до серця». Родина учасника розповідає у фото або відео, як волонтерство об’єднує сім’ю — спільне пакування допомоги, приготування поживних наборів або страв для захисників, плетіння сіток або виготовлення оберегів. Можна додати короткий коментар кожного члена родини.

7) «Наші діти – майбутні волонтери». Відео, у якому батьки розповідають, як змалку навчають дітей допомагати іншим у часи війни.

8) «Ми – частина великої волонтерської родини». Номінація для родин, які є активними волонтерами громадських організацій або спільнот. Просимо поділитись, коли та як долучились, чим займаються, як це змінило світогляд. Акцент — на родинну згуртованість.

Кiлькiсть переглядiв: 0