До уваги учнів 10-11-х класів опитування!

Доброго дня!

Вас турбують студентки ХНУ ім. В.Н. Каразіна кафедри «Економічної кібернетики та прикладної економіки».

Наша кафедра проводить опитування серед одинадцятих та десятих класів задля покращення роботи кафедри та в цілому університету. Для точності результатів, які можуть вплинуть на вдосконалення процесу вступу та самого навчання, необхідні результати щонайменше 150-200 школярів.

Запрошуємо учнів 10-11 класів заповнити Гугл-форму: Опитування: Пріоритети абітурієнтів (ми не збираємо жодних особистих даних, тому конфіденційність школярів у безпеці)! Аналіз подібних даних буде корисним не тільки для нас, але й для самих школярів в майбутньому для спрощення пошуку інформації та прийняття рішень стосовно вибору спеціальності.

Щиро дякуємо за допомогу.

З повагою ,
ЕК-31: Євтушенко Аліна та Шепелєва Дарʼя