Відзначення Дня української писемності та мови

У межах відзначення Дня української писемності та мови Департаментом освіти Харківської міської ради проведено міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Метою конкурсу є виявлення лінгвістично обдарованих дітей, надання їм належної підтримки, розширення й поглиблення знань з української мови, виховання почуття національної гідності та патріотизму.

Учасниками конкурсу стали учні 5-7-х класів нашої школи..

Також школярі та вчителі долучилися до написання XVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

З нагоди свята нагороджено переможців шкільних етапів мовних та літературних конкурсів: фестивалю ораторського мистецтва, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».