Відкриття меморіальної дошки Ігорю Резніченко

05.06.2018 в ХСШ № 29 відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки випускнику школи Резніченко Ігорю , який загинув в Афганістані, нагородженому орденом Червоної Зірки (посмертно).

На заході були присутні почесні гості:

• Котковський Володимир Романович - Голова адміністрації Шевченівського району Харківської міської ради;
  • Дроботько Валентина Іванівна - Голова Харківської обласної асоціації громадських організацій інвалідів та ветеранів війни;
  • Биков Михайло Леонідович – заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Голова Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району м. Харкова;
  • Новохацька Тетяна Павлівна - заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) по роботі з родинами загиблих.

Також були присутні керівники ветеранських організацій та воїни-інтернаціоналісти.

Почесні гості та учні школи вшанували пам'ять Ігоря Резніченко та воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані, хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки..

фотозвіт