Фестиваль "Українська пісня"

З нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці у школі відбувся фестиваль "Українська пісня", мета якого сприяти популяризації прекрасного скарбу, створеного художнім генієм народу – української пісні, прилучати школярів до світу її краси.

Розпочався фестиваль виступом учнів 7-А класу з піснею В. Івасюка "Червона рута"

/Files/images/DSC_0015.JPG

Учні 1-6 класів у національних українських костюмах, з гарним настроєм просто «порвали» зал! Можливо, наші маленькі артисти не так професійно співали чи танцювали, проте їхній запал, натхнення й позитив занурив усіх глядачів у хвилі святкового настрою!

На святі були присутні почесні гості:

- представник військового комісаріату Шевченківського району майор Марченко Микола Миколайович;

- методист Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Іванська Людмила Іванівна.

Фіналом фестивалю був виступ учнів 8-А класу з композицією на пісню "Мить" (у виконанні гурту "Океан Ельзи")

фотозвіт