/Files/images/pedorg/лого 29.png

Вітаємо вас на сайті комунального закладу
«Харківський ліцей №29
Харківської міської ради»

/Files/images/pedorg/msg879999385-20871.jpg

Ласкаво просимо до нашого ліцею!

Шановні батьки майбутніх першокласників
Харківського ліцею №29 Харківської міської ради!

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" (https://school.isuo.ogr.ua/) згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році» п.2.4. з 08.04.2024 розпочинається прийом заяв батьків до 1-х класів ХЛ №29 на 2024/2025 навчальний рік.

Запис дитини до першого класу онлайн. Покрокова інструкція

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО ЧАСУ

Електронні версії підручників

У розділі "Організація освітнього процесу" розміщена актуальна інформація щодо 2023/2024 навчального року

Сторінка на Facebook, Телеграм-канал

На сторінці
"Територія обслуговування" розміщено порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти та територію обслуговування нашого ліцею.

/Files/images/2024_schen-cherven/photo_2024-03-04_19-46-27.jpg

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_edu_kh_ua_school29.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.